Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2021/22 wynosi: 1 dziecko – 40 zł, 2 dziecko – 35 zł, 3 i kolejne – 30 zł. Składki na RR można wpłacać u wychowawcy klasy lub na konto: Bank Spółdzielczy w Suwałkach, 52 9359 0002 0092 1047 2001 0103, odbiorca: ZSS w Lipsku, ul Szkolna 1. W tytule wpisujemy imię i nazwisko dziecka, klasa.

Wydarzenia ze szkoły

  Tak zatytułowała swoją pracę Anna Maria Jarmusik, uczennica klasy VII c naszej szkoły, w Powiatowym Konkursie Literackim „Patriotyzm wczoraj, dziś i jutro” organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej.

Wywalczyła I miejsce i tytuł laureata konkursu!

Aniu! Wielkie gratulacje!

  17 grudnia 2021 r. mieliśmy okazję wziąć udział w świątecznym koncercie przygotowanym przez Scholę. Pracujący w Anielskiej Manufakturze Archaniołowie: Gabriel (Marta) , Cherubin (Ola) i Michał (Julka) przypomnieli nam tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia, chóry  anielskie zaś pięknie wyśpiewały  nam kolędy i pastorałki.

  Dzień 11 listopada, jako rocznica odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego i jako dzień po wsze czasy związany z wielkim imieniem Józefa Piłsudskiego, zwycięskiego Wodza Naczelnego w walkach o wolność Ojczyzny – jest uroczystym Świętem Niepodległości.