Ułatwienia dostępu

Harcerstwo

  3 maja 2024r. nasza drużyna wzięła udział w obchodach 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja będącej jednym z najważniejszych symboli niepodległości Polski.

  Zgodnie z 6 punktem Prawa Harcerskiego harcerze udali się na kolejną lekcję przyrody. Jest to możliwe dzięki współpracy z pracownikami Biebrzańskiego Parku Narodowego: p. Justyną, p. Anią oraz p. Pawłem.

  Od wielu lat uczestniczymy w Drodze Krzyżowej Ulicami Miasta. Nie zabrakło nas na niej również w tym roku. Po nabożeństwie dwie druhny Karolina i Justyna otrzymały swoje upragnione harcerskie krzyże!

  2 marca 2024r. w dąbrowskim  kinie harcerze z  Hufca Sokółka wzięli udział w Hufcowym Festiwalu Piosenki Harcerskiej ph Śpiewać każdy może”.

  Każdego roku 22 lutego obchodzony jest Dzień Myśli Braterskiej - to święto przyjaźni harcerzy i skautów na całym świecie.

  17 lutego 2024 odbył się już II Hufcowy Turniej Piłki Siatkowej „Czwórek”, który zorganizowała nasza drużyna. W uroczystości otwarcia turnieju wzięli udział: Burmistrz Lipska oraz panie dyrektor Zespołu Szkół.