Ułatwienia dostępu

  Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole to dzień bez lekcji, ale przepełniony atrakcjami.

  Rano przedstawiciele SU otrzymali z rąk pani dyrektor symboliczny klucz do szkoły.

  Uczniowie klas I-III przygotowali i prezentowali stroje i piosenki wiosenne.

  „Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość” to pokaz mody, w którym wzięli udział chętni uczniowie z kl. IV-VIII. Najciekawsze okazały się stroje z lat 70-tych  prezentowane przez chłopcówkl. Vb) oraz Bartka Kasjana z VIII a i Marleny Żywna z kl. IV b.

  W tym dniu wielu uczniów zaprezentowało swoje talenty podczas konkursu „Cóż, ja też mam talent!”. Za  najbardziej uzdolnionych uznano Zuzannę Wróbel z kl. VIIa, Magdalenę Skokowską z kl. VIII b oraz Kingę Margielewicz z kl. Vb.

  Najwięcej emocji wzbudziła Familiada, w której konkurowały ze sobą familie Uczniów i Nauczycieli. Obie drużyny musiały wykazać się wiedzą z wielu różnych dziedzin. Zacięta walka zakończyła się zwycięstwem drużyny uczniów. Wszystkich zaś pogodziła Belgijka zatańczona przez uczniów i nauczycieli.

Dzień zakończyliśmy ponownym przekazaniem władzy.

Samorząd Uczniowski w tym dniu spisał się na 6!