Ułatwienia dostępu

  W sobotę 10.06.2023 roku odbyły się w ramach Dni Lipska XX Jubileuszowe Biebrzańskie Biegi Uliczne zorganizowane przez nauczycieli ZSS w Lipsku:  Beatę Krzywicką,  Bożenę Zaniewską, Wiolettę Sielawa, Elżbietę Bielawską, Piotra Łazuka, Zbigniewa Krzywickiego oraz Leszka Zaniewskiego.

  Otwarcia zawodów dokonali zaproszeni goście: p. burmistrz Lech Łępicki, p. dyrektor ZSS Teresa Sapieha,  p. dyrektor MGOK Wiesław Bochonko oraz gość honorowy imprezy p. Krystyna Danilczyk-Zabawska- czterokrotna olimpijka, startująca w pchnięciu kulą. W zawodach wystartowało 160 zawodników od 3-4 latków do klasy VIII. Dzięki współpracy organizatorów z Biebrzańskim Parkiem Narodowym maskotką zawodów był „pan łoś”. Skoro impreza miała charakter jubileuszowy nie mogło zabraknąć szampana, okazałego tortu oraz podziękowań z kwiatami.  Każdy uczestnik otrzymał reklamówkę z upominkami, trójka najlepszych w każdej kategorii wiekowej puchar, medal, dyplom oraz ekologiczną torbę. Wręczenie tak dużej ilości gadżetów było możliwe dzięki pozyskaniu wielu sponsorów: ZSS w Lipsku, MGOK w Lipsku, Biebrzański Park Narodowy, Drogmet-Tomasz Wnukowski, p. Fabian Drapczuk sklep Lewiatan, p. Urszula Krzywicka sklep w Lipsku, p. Małgorzata Miklaszewicz sklep w Lipsku, Maxbud – p. Joanna Trochimowicz, Rol-Bud p. Wiesława i Mirosław Toczyłowscy oraz Joanna Michalczuk, p. Agnieszka i Zbigniew Pietrowiczowie- ubezpieczenia. WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA SERDECZNIE DZIĘKUJEMY. Słowa podziękowania należą się również lipskiej policji- p. Wojciechowi Protasiewiczowi za czuwanie nad bezpiecznym przeprowadzeniem zawodów oraz p. Katarzynie Parfieńczyk za opiekę medyczną.

Wyniki biegów:

 

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

3-4 LATKI BIEG Z RODZICEM

 

Michał Herman z Tatą

Wojciech Karczewski z Mamą

Oliwier Borodziuk z Mamą

5-6 latki

DZ

Anna Rusiecka

Paulina Radziewicz

Milena Lisiecka

CH

Tomasz Tomaszewski

Mikołaj Borodziuk

Grzegorz Matuszewski

Klasa I- II

DZ

Kornelia Wnorowska

Milena Cituk

Gabriela Wnukowska

CH

Nicholas Thakkar

Paweł Łuckiewicz

Mateusz Sanik

KLASA III-IV

DZ

Anabella Marcinkiewicz

Olga Żywna

Maja Dobko

CH

Mateusz Krzywosz

Krzysztof Rusiecki

Gabriel Chodukiewicz

KLASA V-VI

DZ

Natalia Sapieszko

Amelia Parfieńczyk

Magdalena Zdankiewicz

CH

Szymon Soroka

Dawid Łukaszewicz

Piotr Rusiecki

KLASA VII-VIII

DZ

Maria Rokita

Martyna Krawczuk

Weronika Chomiczewska

CH

Kacper Sztuk

-

-