Ułatwienia dostępu

Szanowni Rodzice, Opiekunowie,

Drodzy Uczniowie!

Przed nami kolejny miesiąc pracy zdalnej. Minister edukacji zdecydował, że dla bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, przedszkola i szkoły pozostają zamknięte do 24 maja 2020 r. Podał też datę planowanych egzaminów klasy ósmej, które mają odbyć się w terminie 16- 18 czerwca 2020 r. Zdaję sobie sprawę, że praca zdalna przysparza wiele problemów zarówno dzieciom i młodzieży jak i Waszym Rodzicom/Opiekunom. Z rozmów z nauczycielami wiem jednak, że radzicie sobie doskonale. Starajcie się pracować na miarę swoich sił, ale również na miarę możliwości. Nie martwcie się, jeśli coś nie wyjdzie, liczy się przede wszystkim Wasze zdrowie, a na uzupełnienie braków będzie czas. Jeżeli pojawiają się problemy, proszę o kontakt z poszczególnymi nauczycielami lub z dyrekcją. Postaramy się im zaradzić.

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły!

Pragnę serdecznie podziękować Wam za kreatywność, pomysłowość, za troskę o szkołę, o naszych przedszkolaków i uczniów. To dzięki zdalnej pracy nauczycieli dzieci mają szansę na ukończenie obecnej klasy. To dzięki pracownikom administracji i obsługi w budynkach szkoły i przedszkola zachodzą zmiany, mamy drobne remonty i porządek. Bardzo dziękuję.

Wszystkim Dzieciom i Dorosłym życzę zdrowia i cierpliwości w oczekiwaniu na powrót do naszych placówek.

Barbara Aleksiejczyk

Dyrektor ZSS w Lipsku