Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2021/22 wynosi: 1 dziecko – 40 zł, 2 dziecko – 35 zł, 3 i kolejne – 30 zł. Składki na RR można wpłacać u wychowawcy klasy lub na konto: Bank Spółdzielczy w Suwałkach, 52 9359 0002 0092 1047 2001 0103, odbiorca: ZSS w Lipsku, ul Szkolna 1. W tytule wpisujemy imię i nazwisko dziecka, klasa.

  „Rzecz to wielka niesłychanie, gdy starszakiem się zostanie” – wiedzą o tym doskonale dzieci, które 6 października 2020r. zostały uroczyście pasowane na starszaka. Sześciolatki z grupy Motylki w obecności swoich rodziców pochwaliły się pięknie recytowanymi wierszykami oraz wesołymi piosenkami.

Po zdanym egzaminie wszystkie przedszkolaki złożyły ślubowanie powtarzając słowa pani dyrektor Barbary Aleksiejczyk. Następnie zostały pasowane na starszaka, którego dokonała, specjalnym ołówkiem pani wicedyrektor Teresa Sapieha. Z rąk wychowawczyni Bożeny Zaniewskiej otrzymały pamiątkowe znaczki i dyplomy. Oficjalna część uroczystości została zakończona wspólnym pamiątkowym zdjęciem. Na starszaki w przedszkolu czekały słodycze przygotowane przez rodziców. Gratulujemy sześciolatkom i życzymy im owocnego i bogatego w doświadczenia pobytu w naszym przedszkolu.