Ułatwienia dostępu

  Dnia 15.06.2022 r. grupa 6-latków „Pszczółki” udała się na wycieczkę do szkoły. Starszaki odwiedziły swoich starszych kolegów z klasy 1. Zobaczyły, jak wygląda klasa, siedziały w ławkach, żeby poczuć się już trochę jak pierwszaki.

Dowiedziały się jak wygląda lekcja, zobaczyły książki, zeszyty i przybory uczniów. Z wielkim zainteresowaniem oglądały pracownię komputerową jak i inne pomieszczenia w szkole: salę gimnastyczną, szatnię, salę zabaw, jadalnię, łazienki, sklepik. Miały też okazję poznać swoje nowe wychowawczynie: Panią Alę i Panią Basię oraz zobaczyć klasy w których będą się uczyć po wakacjach. Usłyszały też szkolny dzwonek.

Życzymy naszym starszym kolegom samych szóstek na świadectwach oraz miłego odpoczynku w czasie wakacji.

Dziękujemy Paniom: Beacie, Basi i Ali za tak miłe chwile spędzone w szkole. Do zobaczenia po wakacjach!

„Pszczółki” pełne wrażeń wróciły do przedszkola.