Ułatwienia dostępu

  Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem.Dlatego też co roku w naszym przedszkolu pomagamy  dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Matki i Ojca. Z tej właśnie okazji  w dniach 23 maja – 24 maja odbywały się uroczyste akademie.

Każda z grup zaprezentowała swój program taneczno – wokalno - recytatorski. Dzieciaki bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez. Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom wykonane własnoręcznie upominki. 
Uroczystości z okazji „Dnia Mamy i Taty” dostarczyły wszystkim wiele radości i wzruszeń.