Ułatwienia dostępu

  Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża przedstawił naszej szkole propozycję realizacji ogólnopolskiego programu edukacyjnego ,,Dziel się Uśmiechem”.

Celem tego programu jest budowanie wśród dzieci i młodzieży świadomości, jak ważna jest troska o zdrowe zęby oraz jak skutecznie dbać o higienę jamy ustnej od najmłodszych lat. Poprzez realizację programu, planuje się realnie wpłynąć na zmniejszenie liczby dzieci z próchnicą. W programie biorą udział klasy I – VI naszej szkoły. Klasy I – III realizują ten program pod nazwą ,,Ja i moje zęby”, natomiast klasy IV – VI pod nazwą ,,Ja i mój uśmiech”.

Szczegóły tego programu, jak również ciekawe prezentacje można obejrzeć na stronie internetowej: https://mojorbit.pl/dziel-sie-usmiechem.

Beata Krzywicka

pedagog szkolny