Ułatwienia dostępu

  Obchodząc, 16 listopada  Szkolny Dzień Przeciw Przemocy i Agresji, chcemy zaakcentować, że nie ma w naszej szkole przyzwolenia na tego typu zachowania oraz pokazać, jak opanować negatywne emocje, aby nie skupiać ich na drugiej osobie.

W obchody tego wydarzenia włączyła się cała społeczność uczniowska. Klasy I – III obejrzały ,,Bajkę o Złości”, porozmawiały na jej temat i poznały  sposoby radzenia sobie ze złością. W klasach IV – VIII na godzinach wychowawczych uczniowie obejrzeli prezentację i rozmawiali o własnych odczuciach i doświadczeniach w tej kwestii. Gazetka na korytarzu szkolnym na temat: PRZEMOCY MÓWIMY - NIE!, przypominała o tym wydarzeniu i była nietypowym znakiem STOP dla tych wszystkich, którymi targają  niewłaściwe zachowania skierowane na innych.

Całość imprezy zespolił szkolny konkurs plastyczny pod hasłem: ,,Bądź kumplem – nie dokuczaj”. Oto jego wyniki:

W kategorii klas I – III:

  • I miejsce – Kinga Suszyńska III b,
  • II miejsce – Ida Czokało I b,
  • III miejsce – Lena Paciorko I b.
  • Wyróżnienia: Aleksandra Węglicka I a, Alan Łukaszewicz II a, Joanna Krzywicka II a, Marcel Borodziuk II b, Maja Baranowska III a, Mateusz Kalisz III a, Milena Cituk III b.

W kategorii klas IV – VI:

  • I miejsce – Magdalena Wasilewska VI a,
  • II miejsce – Róża Wojciechowska V a,
  • III miejsce – Aleksandra Krzywicka V a.
  • Wyróżnienia: Wiktoria Wasilczyk IV b, Weronika Wyrzykowska Va, Judyta Radziewicz VI a.

Gratulujemy nagrodzonym.