Ułatwienia dostępu

  W niedzielę 26.02.2023 roku w hali sportowej w Augustowie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej( klasy VII –VIII).

Naszą szkołę  reprezentowała drużyna grająca w składzie: Julia Buraczyk, Aleksandra Bagieńska, Antonina Dadura- bramkarki oraz Maria Rokita- kapitan, Julia Wnukowska, Weronika Chomiczewska, Weronka Skokowska, Marlena Matuszewska, Martyna Krawczuk, Zuzanna Wróbel, Klara Wasilewska. Trenerem dziewcząt jest p. Leszek Zaniewski.

  Do zawodów zgłosiły się niestety tylko dwie drużyny, nasza oraz z SP nr4 w Augustowie. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem ( 18 x 4) naszych dziewcząt. Najlepszą zawodniczka meczu wybrana został a Maria Rokita, która otrzymała pamiątkową statuetkę. Za zwycięstwo drużyna otrzymała pamiątkową statuetkę piłkarza ręcznego. Gratulacje. Życzymy dalszych sukcesów.