Ułatwienia dostępu

  Na stadionie OSiR w Suwałkach 17.05.2023 r. rozegrane zostały zawody Finału Grupy  Północnej(1/2 finału wojewódzkiego) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Warunki atmosferyczne nie pomagały zawodnikom w osiąganiu rekordowych wyników. Zawodnicy zmagali się z padającym obficie deszczem, chłodem oraz własnymi słabościami. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

1. Marlena Matuszewska

          I miejsce w biegu na 300m

          II miejsce w skoku w dal

2. Julia Wnukowska

          VII miejsce w skoku w dal

3. Klara Wasilewska

          skok w dal   

4. Piotr Żywna

           III miejsce w biegu na 100 m

           skok w dal  

Awans na zawody wojewódzkie wywalczyli Marlena Matuszewska( trener Leszek Zaniewski) oraz Piotr Żywna ( trener Zbigniew Krzywicki). Gratulacje i podziękowania wszystkim startującym. Powodzenia w Białymstoku.