Ułatwienia dostępu

Szanowni Rodzice/Opiekunowie, Drodzy Uczniowie!

Ministerstwo Edukacji Narodowej podjęło decyzję, że do 29 listopada br. wszyscy uczniowie szkół podstawowych będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.

Od 9 listopada dotyczy to również klas I-III.

Nauka i opieka dla dzieci w przedszkolu pozostaje bez zmian.

Od poniedziałku, 9 listopada br. szkoła zapewnienia funkcjonowanie świetlicy, w szczególności dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19. Potrzeby w tym zakresie proszę zgłaszać wychowawcom.

W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych umożliwimy uczniom klas ósmych konsultacje indywidualne lub w małych grupach, do 5 osób. Harmonogram konsultacji zostanie umieszczony na stronie internetowej szkoły.

Głównym narzędziem nauczania zdalnego jest dziennik elektroniczny. Rodzice/Opiekunowie, którzy nadal nie uzyskali dostępu do e-dziennika lub mają problem z zalogowaniem, proszeni są o kontakt ze szkołą: tel. 87 6423059 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Bardzo prosimy, aby do absolutnego minimum ograniczyć wchodzenie na teren szkoły i przedszkola. Zgodnie z procedurami obowiązującymi w okresie pandemii część osób pracuje zdalnie, lepiej sprawdzić wcześniej, czy w danym dniu będą Państwo w stanie uzyskać pomoc.

Wchodzenie osób dorosłych do naszych placówek wiąże się z obowiązkiem zasłonięcia ust i nosa. Dbacie Państwo o swoje zdrowie- szanujcie również zdrowie osób znajdujących się w szkole i w przedszkolu.

Życzę dużo zdrowia i cierpliwości. Przetrwaliśmy wiosnę- teraz też damy radę!

Serdecznie pozdrawiam

Barbara Aleksiejczyk

Dyrektor ZSS w Lipsku