Ułatwienia dostępu

  11 X odbyła się długo oczekiwana pierwsza szkolna dyskoteka, która jest przede wszystkim dyskoteką dla czwartoklasistów. Dyskoteka rozpoczęła się od „Otrzęsin”.

Samorząd Uczniowski przygotował kilka zabaw i konkurencji w których klasy czwarte musiały się ze sobą zmierzyć. Były konkursy sprawnościowe, czwartoklasiści musieli wykazać się także wiedzą ogólną dotycząca naszej szkoły.

Była także konkurencja plastyczno – rysunkowa :) uczniowie musieli narysować swojego wychowawcę, Jury z satysfakcja musiało przyznać, że podobieństwo postaci na rysunkach do wychowawców było porażające :)

W konkurencji z serii „Jaka to melodia” uczniowie zgadywali tytuły różnych piosenek. Otrzęsiny przebiegły w wesołej atmosferze a Jury po podliczeniu wszystkich możliwych do zdobycia punktów ogłosiło, że jest... remis.

SU wręczył gospodarzom klas pamiątkowe dyplomy - oświadczenia oraz słodkie nagrody.

Po „Otrzęsinach” był już czas tylko na dyskotekę, którą rozpoczęliśmy od wspólnego odtańczenia „belgijki” a potem by już tylko światła i muzyka… i świetna zabawa.