Ułatwienia dostępu

  W tym roku Dzień Życzliwości wypadł we wtorek. Samorząd Uczniowski zorganizował w tym dniu pocztę życzliwości. Każdy mógł wykonać kartkę i napisać życzenia dla kogoś kogo lubi i dla kogoś kogo lubi odrobinkę mniej :)

Kartki te można było wrzucać do skrzynki SU która była wystawiona na korytarzu szkolnym.

Jeszcze przed lekcjami pojawiły się pierwsze kartki z życzeniami i z każdą przerwą było ich coraz więcej. Na czwartej i piątej lekcji członkowie samorządu dostarczyli adresatom wszystkie kartki, u wielu wywołując uśmiech a u niektórych zaskoczenie… :)

SU także nie próżnował i członkinie sekcji kulturalno – oświatowej wykonały kartkę z życzeniami dla nauczycieli która to kartka znalazła swoje miejsce w pokoju nauczycielskim wywołując u wszystkich uśmiech na twarzy.

SU zaproponował także aby w tym dniu w naszej szkole królował kolor niebieski, każdy kto chciał i mógł ubrał się na niebiesko. Kolor niebieski sprawił, że w naszej szkole zrobiło się trochę „cieplej” pomimo szarugi za oknem.