Ułatwienia dostępu

8 marca tradycyjnie świętowaliśmy Dzień Kobiet. Spotkaliśmy się na apelu zorganizowanym przez szkolny samorząd. Wysłuchaliśmy piosenek przygotowanych przez uczennice, Julia zaśpiewała piosenkę pt „Szukaj mnie” z repertuary p. Edyty Geppert a Maja z Sandrą wykonały piosenkę z repertuaru p. Danuty Rinn.

Obejrzeliśmy scenkę kabaretową o „Kopciuszku” w wykonaniu uczennic z klas 7. Największe zainteresowanie wzbudził wśród widowni „Taniec łabędzi” w wykonaniu chłopców z klasy 8. Wystąpiła także grupa taneczna „Mała Pasja” którą prowadzi p. W. Rokita, dziewczęta wykonały dwa układy taneczne. Cześć artystyczną apelu zakończył występ koła teatralnego „Teatralka” prowadzonego przez p. B. Mucha. Uczniowie zaprezentowali scenkę kabaretową pt. „Adam i Ewy” a Panie , zamiast kwiatka , otrzymały jabłuszka.

Uroczystość zakończyła p. Dyrektor wręczając wszystkim wyróżniającym się uczniom stypendia naukowe.