Ułatwienia dostępu

  22 czerwca to dzień, w którym starszaki z grupy ,,Mrówek" i ,,Świerszczyków" uroczyście wspominały cały rok w przedszkolu, wspólne zabawy i naukę.

Obie grupy zaprezentowały przed rodzicami i kolegami z młodszych grup część artystyczną, podczas której recytowały wierszyki, omawiające w humorystyczny sposób miniony rok, a także wyrażające podziękowania Paniom Dyrektor, Nauczycielom i całemu Personelowi. Starszaki śpiewały piosenki i zatańczyły wesoły taniec z pomponami. Pod koniec zostały obdarowane przez grupę ,,Biedronek" pamiątkowymi własnoręcznie wykonanymi zakładkami do książek, które z pewnością nieraz przydadzą im się w szkole i przyniosą na myśl wiele radosnych chwil. Po spotkaniu na sali gimnastycznej, ,,Mrówki" i ,,Świerszczyki" udały się wraz z Rodzicami do swoich sal na poczęstunek oraz ognisko.

Wszystkim dzieciom życzymy bezpiecznych i udanych wakacji, a po powrocie - małych i wielkich sukcesów w szkole!