Ułatwienia dostępu

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

1 września 2020 r. nie możemy spotkać się ze wszystkimi osobiście, ale wiem, że myśli wielu z Was są dzisiaj z nami w szkole i w przedszkolu.

Z pewnością nie brakowałoby w naszym gronie Pana Burmistrza Lecha Łępickiego. Serdecznie dziękuję Panu Burmistrzowi za troskę o szkołę, za wsparcie, jakiego doświadczyliśmy i wciąż doświadczamy.

Dziękuję Ks. Kan. Waldemarowi Sawickiemu za Mszę Świętą odprawioną w intencji nas wszystkich- dziękujemy i doceniamy Księdza życzliwość i pomoc.

Bardzo serdecznie witam w nowym roku szkolnym Wszystkich Rodziców i Opiekunów. Państwa miłość okazywana dzieciom jest dla nich najlepszą tarczą, a zrozumienie wobec przejściowych trudności pozwala nam ze spokojem patrzeć w przyszłość.

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy administracji i obsługi!

Ogrom pracy, którą już włożyliście w przygotowanie do zajęć, zasługuje na najwyższe uznanie. Wiem, że dla dzieci dacie z siebie wszystko, ale pamiętajcie także o swoim własnym zdrowiu i bezpieczeństwie. Życzę, aby ten rok szkolny przyniósł wam wiele satysfakcji i radości.

Szczególnie ciepłe słowa kieruję do Dzieci i Młodzieży. Szkoła i przedszkole to w sumie 345 młodych ludzi. Przed Wami kolejny rok nauki. Chciałabym na starcie powiedzieć Wam wiele, ale ograniczę się tylko do jednej prośby. Pakując plecaki nie zapominajcie o zabieraniu ze sobą do przedszkola i szkoły uśmiechu! Będzie potrzebny nam wszystkim.

Rok szkolny 2020/2021 w Zespole Szkół Samorządowych w Lipsku uważam za otwarty.

Barbara Aleksiejczyk                                           

Dyrektor ZSS w Lipsku