Ułatwienia dostępu

  7.10.2020 r. klasa VIIIa w ramach zajęć humanistycznych uczestniczyła w wirtualnym spotkaniu z Danielem Muniowskim z kanału You Tube „Strefa Czytacza”. Zajęcia, jak na youtubera przystało, oczywiście miały charakter wirtualny. W trakcie spotkania pan Daniel zachęcał uczniów do czytania bardzo nietypowych książek, bo takich, które stały się inspiracją dla twórców gier komputerowych.

Lista prezentowanych lektur zawierała propozycje nie tylko skierowane do miłośników gier czy fantastyki, ciekawe tytuły mogły zainteresować także zwolenników innych typów literatury. O walorach czytania można mówić wiele, warto zauważyć, że w czytaniu każdy może odnaleźć przyjemność, wystarczy tylko odnaleźć odpowiednią książkę i takie przesłanie do młodzieży skierował pan Daniel.

  Spotkanie zorganizowało Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Augustowie w ramach projektu „Fantastyczni Czytacze!” współfinansowanego przez Fundację PZU.