Ułatwienia dostępu

  Walentynki, to święto, które w naszej kulturze zadomowiło się na dobre. Tego dnia jedną z popularniejszych zabaw w naszej szkole  jest poczta walentynkowa. Jest to atrakcja szczególnie lubiana przez uczniów.

W jaki sposób działała poczta walentynkowa? Bardzo prosto. Przed samymi walentynkami uczniowie zostali poinformowani, że coś takiego będzie miało miejsce w szkole, aby każdy zainteresowany mógł przygotować kartkę.
Został wyznaczony czas, w jakim kartki były zbierane do skrzynki SU, a następnie w dniu zakochanych były rozdawane w szkole przez specjalnie wyznaczonych do tego posłanników.
Każdą walentynkę można  było przygotować z dużym wyprzedzeniem – w domu można było zrobić własnoręcznie wyjątkową laurkę, która z pewnością zachwyciła sympatię.
  Samorząd uczniowski zaproponował też, aby tego dnia uczniowie  mieli ubrany jakiś mały akcent w kolorze czerwonym.
Z okazji walentynek odbyła się również szkolna dyskoteka.
Warto zachęcać dzieci do brania udziału w takich szkolnych zabawach. Ponieważ później wywołują wiele miłych wspomnień. Z pewnością za kilka lat bardzo miło będzie znaleźć swoją kolekcję kartek, które otrzymaliśmy z okazji walentynek.