Ułatwienia dostępu

  Za nami zawody powiatowe oraz Finał Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt roczników 2009 i młodszych. 

  Drużyna grała w składzie: Buraczyk Julia oraz Antonina Dadura- bramkarki; Julia Wnukowska, Maria Rokita, Weronika Skokowska, Marlena Matuszewska, Weronika Chomiczewska, Martyna Krawczuk, Klara Wasilewska oraz Emilia Paszko- rozegranie. Trenerem zespołu jest p. Leszek Zaniewski.

  Zawody powiatowe rozegrane zostały 6 marca 2022 roku w sali gimnastycznej SP nr. 4 w Augustowie. Nasza drużyna po porażce 6:3 z gospodarzem turnieju oraz po zwycięstwie 20:1 z SP nr. 3 w Augustowie zajęła II miejsce, premiowane awansem do dalszej fazy rozgrywek. Najlepszą zawodniczką turnieju została uznana ( z największą liczbą rzuconych bramek) Julia Wnukowska.

  Następne zawody zostały rozegrane już 09 lutego w Dąbrowie Białostockiej. Był to Finał Grupy Północnej. Wzięło w nich udział aż pięć drużyn. Po morderczych bojach nasze dziewczęta zajęły II MIEJSCE uzyskując awans do dalszej fazy rozgrywek. Oznacza to, iż są już wśród ośmiu najlepszych drużyn województwa podlaskiego. SUPER, GRATULACJE!!!.

  Oto wyniki naszych dziewcząt:

  • Lipsk- Dąbrowa Białostocka -  2:11
  • Lipsk- Suwałki                        - 8:1
  • Lipsk- Szudziałowo              - 18:0
  • Lipsk- Augustów                   - 8:0