Ułatwienia dostępu

  Kolejna nasza drużyna piłki ręcznej dziewcząt przez dwa dni toczyła boje o awans do ścisłej ósemki województwa podlaskiego, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

  Drużyna grająca w składzie: bramkarki: Patrycja Godlewska i Aleksandra Bagieńska, rozgrywające: Kinga Skokowska, Weronika Buraczyk, Oliwia Danilczyk, Wiktoria Wasilewska, Oliwia Bułak, Magdalena Skokowska, Natalia Żywna oraz Zuzanna Wróbel zajęła I miejsce w zawodach powiatowych, a następnie II miejsce w Finale Grupy Północnej ( ½ finału wojewódzkiego). Drużyna prowadzona jest przez p. Leszka Zaniewskiego.

Zawody powiatowe- Augustów- 12.03.2022 rok:

  • Lipsk- SP 4 Augustów- 21 : 8
  • Lipsk- SP 3 Augustów- 18 : 5

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Oliwia Danilczyk za zdobycie 16 bramek.

Finał Grupy Północnej- Dabrowa Białostocka- 16.03.2022 rok:

  • Lipsk- Dabrowa Białostocka- 6 : 14
  • Lipsk- Szudziałowo- 12 : 12; rzuty karne 1 : 0
  • Lipsk- SP 11 Suwałki- 10 : 8

Ogromne brawa. GRATULACJE!